Залучення внутрішніх стейкхолдерів до практичних занять

10 жовтня  до випускної групи ОПП Товарознавство та комерційна діяльність на практичне заняття на тему «Облік виробничих запасів»  з освітнього компонента «Фінансовий облік» викладачем Гаврисенко Вікторією Іванівною було запрошено внутрішніх стейкхолдерів коледжу: головного бухгалтера ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ»  Ольгу Ємельянову, провідного бухгалтера Людмилу Міхєєву, бухгалтера Наталію Семенчук, які є випускниками коледжу.

На занятті здобувачі освіти опрацьовували різні аспекти обліку виробничих запасів, бухгалтерські програми, мали можливість отримати цінні поради та зауваження щодо актуальних тем сучасних тенденцій в обліку.

Такі заняття  створюють сприятливе середовище для обміну досвідом між студентами та практикуючими бухгалтерами.