Свято до Всеукраїнського дня бібліотек

30 вересня ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» відсвяткував Всеукраїнський день бібліотек.

У коледжі біля читального залу був розгорнутий мотиваційний плакат « Я  люблю бібліотеку», виставка-експозиція ляльок «Героїні літературних творів» із приватної колекції “Дами епохи” викладачки коледжу Коверної Т.А. Здобувачі освіти ознайомилися зі знаменитими героїнями зарубіжної класичної літератури, такими як: Джейн Ейр (Charlotte Bronte, "Jane Eyre"), Елізабет Беннет (Jane Austen, "Pride and Prejudice"), Євгенія Гранде (Honore de Balzac, "Eugenie Grandet"), Маргарита Готьє (Alexander Dumas, "La Dame aux Camelias "), Емма Боварі (Gustave Flaubert," Madame Bovary ") та інші. Лялькові «Дами епохи» не тільки уособлюють персонажі книг, але і служать ілюстраціями до історії жіночого костюма XIX століття.

На вході до читального залу увагу багатьох здобувачів освіти привернула поштова скринька "Залиш побажання для бібліотеки!", яка виконувала функцію книги скарг, відгуків та святкових вітань одночасно. Проведено благодійну акцію акцію «Подаруй бібліотеці українську книгу!».

Захід мав єдину мету – зробити все, щоб кожен присутній в цей день відчув, що це саме його свято як читача найкращої бібліотеки та студента найкращого коледжу.

Зав. бібліотеки Гойда Р.В.