Приймальна комісія ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» розпочала роботу

Сьогодні, 01 липня, почався прийом документів від абітурієнтів на базі базової загальної середньої освіти (9 кл.). Прийом документів для даної категорії вступників триватиме по 13 липня, а вступні випробування - з 14 по 21 липня.

Із 25 червня працює консультаційний центр із допомоги абітурієнтам в питаннях реєстрації та створення електронних кабінетів при приймальній комісії ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ»

Для реєстрації електронного кабінету необхідно мати документи, що засвідчують особу, ідентифікаційний код, документ про здобуття певного ступеня освіти та фото формату 3*4.

Для тих абітурієнтів, які мають певні пільги при вступі (дивись на сайті Правила прийому  2024 року у розділі “АБІТУРІЄНТУ”), необхідно з’явитися до коледжу з усім переліком документів в оригіналі, які передбачають надання пільг згідно Законодавства України для створення кабінету фізичної особи через ЄДЕБО.

Запрошуємо на навчання до ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ»!