Популярні новини за останнiй мiсяць:
Приймальна комісія ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» розпочала роботу
Виховна година про Міжнародний день боротьби за права жінок
![](/img/news/head_59f15698af21815e0d0fb91e2bb9e6c2.jpg)
Викладач І.Д.Албур для груп 11, 12, 14, 15 та 17 на занятті із захисту України провела короткий екскурс в історію свята Міжнародного дня боротьби за права жінок.
Історія свята сягає далеко в минуле, до початку 20-го століття, коли жінки в Сполучених Штатах та Європі виступали за свої права, включаючи право на голос та рівні можливості у суспільстві. З того часу свято стало уособленням сили, що єднає жінок різних країн у боротьбі за свої права.
0 коментарiв