Барви рідного краю Євгена Кібрика

19 січня 2024 року здобувачі освіти 1-2 курсів разом з бібліотекарем коледжу Гойдою Р.В. відвідали міську бібліотеку №1  та здійснили подорож авторською галереєю Є.А. Кібрика «Їх імена в історії краю», присвяченою 118-й річниці з дня народження Є.А. Кібрика - народного художника, професора, академіка, лауреата Державної премії, одного з кращих художників-ілюстраторів ХХ століття.
«Я народився в маленькому степовому містечку Вознесенськ, на півдні України, 21 лютого 1906 року»,- так починає свою розповідь Є.А. Кібрик в автомонографії «Робота і думки художника» про свій життєвий та творчий шлях.

Екскурсовод музею розповіла цікаві факти з життя і творчості відомого художника. Студенти переглянули цікаву віртуальну виставку ілюстрацій художника всесвітньо відомих творів — «Кола Брюньон» Ромена Роллана, «Легенда про Уленшпігеля» Шарля де Костера,  «Тарас Бульба» Миколи Гоголя та інші.

Студенти ще раз переконалися, що художник залишається жити в своїх творах. Саме так і потрібно йти до своєї мрії: концентрувати на ній свою увагу і робити все можливе для її здійснення, не відступаючи перед труднощами.