vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Інтерактивні батьківські збори

Інтерактивні батьківські збори

   В умовах війни ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» традиційно розпочав семестр із настановчих батьківських зборів в онлайн-форматі. 

 2 та 3 лютого о 18:00 в онлайн-форматі кураторами Ляшенко Ж.М. та Ляшенко В.В. були проведені настановчі батьківські збори у 22, 25 та 26 групах щодо організації навчання здобувачів освіти у  2 семестрі  2023-2024 н.р.

     На зборах кураторами було проаналізовано освітні досягнення здобувачів освіти у 1 семестрі: ознайомлено батьків із загальними результатами роботи групи, приділено увагу успіхам кожної дитини. Батьки почули про поведінку й успіхи дітей на заняттях. Разом з батьками куратори обговорили організаційні питання та плани на майбутнє.

На завершення зборів було проінформовано батьків про орієнтовний час проведення наступної зустрічі та занотовано основні питання батьків для вирішення проблем у навчанні здобувачів освіти.

 

 

Щоб залишити свiй коментар зареєструйтеся або увiйдiть.

0 коментарiв