Популярні новини за останнiй мiсяць:
Приймальна комісія ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» розпочала роботу
Методичні навчання з використання електронного журналу в освітньому процесі
![](/img/news/head_9cdf5925fabfa392374a011796a972ac.jpg)
30.01.2024 року в 21 аудиторії заступником директора з навчальної роботи Ляшенко Ж.М. було організовано та проведено методичні навчання з використання в освітньому процесі електронного журналу на платформі «Всеосвіта».
Ведення електронного журналу значно спрощує та покращує взаємодію між учасниками освітнього процесу. Особливо необхідне запровадження електронного журналу зараз, коли Коледж працює у змішаному форматі, а частина здобувачів освіти й далі вимушено знаходяться в інших регіонах України або за кордоном.
Електронний журнал від Всеосвіти є зручним, зрозумілим у користуванні та водночас забезпечує комплекс можливостей щодо оцінювання, систематизації та відображення результатів навчальних досягнень здобувачів освіти. Важливо, що сервіс «Мої журнали» має гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання в освітньому процесі».
Наразі понад 13 тисяч педагогів успішно користуються електронними журналами на платформі «Всеосвіта», створено більше 500 тисяч класів та додано 3,8 мільйонів здобувачів освіти.
Тож викладачі ознайомилися із сучасним цифровим онлайн-розділом, створеним з метою організації дистанційного та змішаного навчання.
0 коментарiв