vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Введення електронного журналу в освітній процес

Введення електронного журналу в освітній процес

З 01.02.2024 р.  в освітній процес  ВСП «Вознесенський фаховий коледж МНАУ» вводиться електронний  журнал на освітній платформі «Всеосвіта».

Таке нововведення є важливим елементом у покращенні якості освіти у коледжі, а також покращення комунікації між учасниками освітнього процесу,зокрема між адміністрацією закладу та батьками, які могли б через електронні засоби комунікації дізнаватися про успішність своїх дітей та відвідуваність кледжу  в режимі онлайн. За допомогою доступних сервісів, які пропонує електронний  журнал та щоденник, для користувачів доступні такі послуги та можливості: інформація про успішність здобувачів освіти (відмітки і пропуски, коментарі до них; нотатки до занять; домашні завдання; зауваження); суміжна інформація, яка доступна через Інтернет, в т.ч. розклад занять здобувача освіти та викладача; персональні сторінки кожного користувача тощо.

 

 

 

Щоб залишити свiй коментар зареєструйтеся або увiйдiть.

0 коментарiв