Конференція циклових комісій

8 березня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. Першочерговою суттю цього дня є виокремлення права жінок і привернення уваги до важливих питань, як-то гендерна рівність, сексизм, насильство щодо жінок та репродуктивні права.

Вознесенський коледж МНАУ долучився до обговорення тем боротьби за жіночі права, організувавши конференцію циклових комісій економічних, юридичних, землевпорядних, загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін у форматі «круглого столу». На конференції було порушено та обговорено теми оцінки  та відзначення досягнень представниць прекрасної статі у різних сферах людської діяльності в минулому та в наші дні; згадано історію походження свята; заслухано доповідачів-членів циклових комісій з теми « Жінка — це не «берегиня», жінка — це героїня»,доведено до відома слухачів про захист прав жінок:юридичні інструменти забезпечення гендерної рівності в Україні.

Наразі, війна та боротьба за життя жодним чином не суперечать гаслам та вимогам, які зазвичай гучно звучать 8 березня: жінки є у лавах Збройних сил України та інших силових структурах, жінки є у лавах волонтерських, правозахисних організацій, що забезпечують тил та допомагають десяткам і сотням тисяч людей, що змушені були покинути свої домівки; жінки є у лавах делегацій, що забезпечують позицію України на міжнародній арені. Жінки є у всіх структурах, які забезпечують діяльність нашої  країни.