24 лютого, на річницю початку повномасштабної війни Росії проти України, було проведено лекцію – роздум «24 лютого. Рік незламності»  за матеріалами Українського інституту національної пам’яті https://uinp.gov.ua/ .

Заступник директора з виховної роботи коледжу, викладач дисципліни «Історія української культури» Керлан О.О. поспілкувалася зі студентами 22 групи про передумови, причини агресії РФ щодо України. Згадали події нашого року незламності .

Від перших хвилин повномасштабної війни українці об’єдналися для захисту держави, і наша єдність є фундаментом нашої стійкості. Мільйони українців наближають нашу перемогу, воюючи  і працюючи заради України, дбаючи про Україну, наших воїнів та одне одного. Якби ми не об’єднались заради власної держави , свободи і незалежності, нам було би дуже складно чи навіть неможливо об’єднати світ заради підтримки нашої боротьби. Тому, ми маємо берегти нашу єдність, дбати про державу і про одне одного. Перемогти – це спільне завдання усіх українців!

Велика дяка і шана нашим захисникам і захисницям за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ціною свого здоров’я та життя боронять кордони України та захищають її інтереси; твердо тримають позиції та відбивають напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях, навчатися та працювати.

Безмежна вдячність, вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Слава Україні! Героям слава!

Посилання на матеріали Українського інституту національної пам’яті до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну:

«24 лютого. Рік війни. Рік незламності»