Зустріч здобувачів освіти спеціальності Право з керівником Вознесенської окружної прокуратури

8 жовтня 2021 року, з нагоди святкування Дня юриста, до Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ завітав в.о. керівника Вознесенської окружної прокуратури Мельничук Володимир Олександрович.

Гість провів зустріч зі здобувачами освіти випускних курсів спеціальності Право, привітав присутніх з професійним святом, розповів про реформи в системі прокуратури, дав відповідь на питання, що хвилюють майбутніх юристів.

Зустріч була проведена в межах тижня циклової комісії юридичних дисциплін та професійної підготовки землевпорядників.