Відкрите заняття з кримінального права

5 жовтня 2021 року в межах проведення  тижня циклової комісії юридичних дисциплін та професійної підготовки землевпорядників студенти 45 та 46 груп спеціальності 081 «Право» в рамках вивчення дисципліни «Кримінальний процес» відвідали судове засідання.  Вже, після розгляду справи, студенти мали можливість поспілкуватись із суддею, прокурором та адвокатом і отримати відповіді на питання, що їх цікавили, а також вирішити невеличкі практичні завдання, які розкривають сутність кримінального процесу по судовим вирокам, які вже пройшли касаційне оскарження. Велику увагу було приділено саме доказам та процесу доказування в кримінальному процесі, належності та допустимості доказів в кримінальному провадженні. Це судове засідання дозволило побачити реальний судовий процес, а саме: манеру оперативного ведення судового засідання, ознайомлення з правами й обов’язками учасників процесу, а також неухильного дотримання усіх деталей і пильнування виконання цих вимог усіма іншими його учасниками.