Вознесенський коледж Миколаївського НАУ вітає переможців Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР- 2021»

Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук  України та Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» вже чотири роки поспіль проводиться Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР».  Основна мета проведення конкурсу – виявлення та підтримка творчої діяльності педагогів, залучення широкого кола освітян до створення, вивчення й поширення сучасних інноваційних освітніх технологій і кращих педагогічних практик.

Всі чотири роки поспіль викладачі Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ беруть участь у конкурсі. Роботи учасників конкурсу занесені до Каталогу найкращих робіт, а прізвища викладачів колежу записані до Книги Пошани Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти.

В цьогорічному конкурсі «Педагогічний ОСКАР - 2021» у відбірковому етапі, що проводився в коледжі, було відібрано тринадцять найкращих робіт (з них три творчого напряму), які представляли Вознесенський коледж Миколаївського НАУ.  На заключний етап конкурсу, що проходив у Києві, 153 навчальні заклади вищої та фахової передвищої освіти зі всієї України надали 1264 конкурсні роботи. Почесне журі на чолі з Кременем Василем Григоровичем, доктором філософських наук, професором, академіком, Президентом НАПН України, президентом товариства «Знання»  України, оголосило результати заключного етапу конкурсу.

В номінації «Інтерактивні засоби навчання (відеолекції, навчальні відеофільми, бук-трейлери, ютуб-канали)» Борисевич Аліна Леонідівна, викладач вищої категорії, викладач-методист коледжу посіла І місце розробивши інтерактивний довідник з математики «Основні формули геометрії».

В номінації «Ігрові технології (гейміфікація) навчання (кейс-метод, веб-квести, подієва освіта, метод проєктів, бриколаж тощо» Вероніка Володимирівна Ободова, завідувач відділення права та землеустрою, викладач вищої кваліфікаційної категорії посіла ІІ місце з методичною розробкою «Інтелектуальна гра «Скарби стародавніх царів» з дисципліни «Історія держави і права зарубіжних країн».

Переможцями, викладачами Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ, згідно Положення про конкурс «Педагогічний ОСКАР-2021», будуть отримані запрошення до участі в ролі спікерів на курсах підвищення кваліфікації при ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Не можна не відзначити роботи викладачів коледжу, які також набрали найвищу кількість балів, але не посіли призових місць. Це – методична розробка голови циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін, викладача вищої кваліфікаційної категорії Албур Ірини Дмитрівни на тему «Захист України (медико-санітарна підготовка). Робочий зошит для практичних робіт з предмету для здобувачів фахової передвищої освіти». Творча робота «Великодній рушник» викладача вищої кваліфікаційної категорії, викладача-методиста Ляшенко Жанни Миколаївни. Творча робота «Герб України» викладача першої кваліфікаційної категорії коледжу Ляшенка Вадима Володимировича. Творча робота, картина зі шкіри «Сосни над Південним Бугом» викладача вищої кваліфікаційної категорії, викладача-методиста Гаврисенко Любові Василівни. Зазначені роботи викладачів автоматично заносяться в анотований Каталог  кращих конкурсних робіт «Педагогічний ОСКАР-2021».

Результати участі педагогів Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ у Всеукраїнському конкурсі освітян закладів вищої та фахової передвищої освіти свідчать про високий рівень методичної підготовки та викладацької майстерності. Кожен педагог нашого закладу освіти розуміє, що не йти вперед, означає йти назад. Саме тому, викладачі коледжу продукують інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання, навчально-методичного забезпечення, національного й професійного виховання студентської молоді в умовах викликів сьогодення.

Вознесенський коледж Миколаївського НАУ пишається переможцями!

Методист коледжу

викладач вищої