vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
22 квітня - Всесвітній день Землі

22 квітня - Всесвітній день Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають Міжнародний День Матері - Землі, свято любові та турботи про нашу спільну домівку. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища.

День Землі вперше відзначили в 1970 році. Близько 20 млн осіб, обурених розливами нафти, забрудненням повітря і річок, вийшли тоді на вулиці, щоб висловити свій протест у зв’язку з екологічною кризою. Це була найбільша акція громадянської активності, і урядам довелося прислухатися: були прийняті законодавчі акти щодо захисту навколишнього середовища і відповідні агентства. Це була перемога, яка продемонструвала силу суспільної єдності.

Цього року відзначається 51-ий День Землі. Його головними темами є відновлення біорізноманіття, кліматичні зміни та боротьба з пандемією коронавірусу.

 

 

 

 

У зв’язку з пандемією всі заходи відбудуться в режимі онлайн. Кожен може взяти участь у святкуванні Дня Землі і віддати свій голос на захист природи. Пропонуємо переходити за посиланнями:

https://bazilik.media/chomu-vsi-hovoriat-pro-ekolohiiu/ - «Чому всі говорять про екологію?». Інтерв’ю  з експерткою та еко-блогеркою про еко-комунікації.

- https://www.youtube.com/watch?v=XBrnnByieL4 - Earth Day 1970 - 2020: 50th Anniversary || Time Will Tell (відеоролик англійською мовою);

- https://uakino.club/filmi/documentaries/7338-zemlya-odin-vrazhayuchiy-den.html - «Земля: Один вражаючий день» - документальний фільм про природу і тварин, ритм життя яких повністю підпорядкований сходу і заходу сонця (тривалість: 93 хв. Країна: Велика Британія);

https://www.youtube.com/watch?v=6v2L2UGZJAM«Планета Земля» - відеоролик.

https://www.youtube.com/watch?v=JI-jR9pNBqE – відеоролик про екологічні проблеми людства;

-  https://www.youtube.com/watch?v=SWMT1p-ZSqU - ТОП 5 фільмів які перевернуть твою свідомість. Найкращі фільми про екологію та спосіб життя.

- Скористайтеся інноваційними інструментами і завантажте додаток Earth Challenge , який дозволяє досліджувати якість повітря і рівень пластикового забруднення за місцем проживання; або змайструвати і вивісити у вікні присвячений Дню плакат або створити віртуальну картку для соціальних мереж із закликом берегти природу.

Кожен з нас може долучитися до збереження цієї планети і це не так важко, як здається на перший погляд.

 

 

 


 

 

Щоб залишити свiй коментар зареєструйтеся або увiйдiть.

0 коментарiв