заняття-зустріч

Нещодавно в нашому навчальному закладі на занятті з дисципліни «Юридична деонтологія» (викладач-методист Миронова Н.В.) відбулась зустріч студентів 2 курсу спеціальності «Право» з завідувачем  сектору захисту прав дітей служби у справах дітей Вознесенської міської ради Дробинською Наталією Володимирівною. Під час зустрічі була обговорена тема насильства та злочинів, які скоювались за допомогою соціальних мереж. На огляд був представлений цікавий фільм про різні види насильства. Зустріч відбулася у формі плідного діалогу. Студенти з захопленням обговорювали запропоновану тему, байдужих не залишилося. Зустріч була змістовною та конструктивною.