vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Відкрите бінарне заняття

Популярні новини за останнiй мiсяць:

Відкрите бінарне заняття

12 листопада 2020 р. викладачами вищої категорії, викладачами методистами Мироновою Н.В та Мироновим Ю.Б.  у нашому навчальному закладі було проведене відкрите бінарне заняття з предмета Громадянська освіта і дисципліни Основи правознавства на тему : «Права дитини».

У двобої кмітливості та дотепності зійшлися першокурсники шести спеціальностей.

Здобувачів освіти оцінювало незвичайне журі: суддя Вознесенського міськрайонного суду Миронова О.В., прокурор Вознесенської місцевої прокуратури Путій Є.В., приватний нотаріус голова відділення Нотаріальної палати України в Миколаївській області Нехимчук К.Б., завідуюча сектору захисту прав дітей служби у справах дітей Вознесенської міської ради Дробинська Н.В.  Голова журі – заступник директора з виховної роботи Керлан О.О. 

 

 

 

 

 

Вони не тільки високо оцінили знання і вміння студентів, а і розповіли про свою роботу щодо захисту прав дітей і недопущення їх порушення. Зустріч була теплою, змістовною та цікавою.

 

 

Щоб залишити свiй коментар зареєструйтеся або увiйдiть.

0 коментарiв