29.11.2020 на відділенні права та землеустрою викладачем Ободовою В.В. зі студентами 25 та 26 груп спеціальності «Право» було проведено відкрите заняття  з дисципліни «Історія держави і права зарубіжних країн» . Для кращого засвоєння навчального матеріалу і активізації пізнавальної діяльності студентів необхідно застосовувати різноманітні форми навчання та контролю, тому дане підсумкове заняття проведено у формі нетрадиційного заняття - уроку-гри. Студенти були розподілені на чотири команди : «Юні фараони» - капітан Крецу Світлана, «Творці історії» - капітан Ободов Нікіта, «Аристократи» - капітан Козінець Анна, «Інтелігенція» - капітан Заволока Микита. Всі студенти брали активну участь, проявили  гарні теоретичні знання, практичні навички та вміння вирішувати правові ситуації використуючи історичні  першоджерела – Закони Хаммурапі та Закони Ману.

Вітаємо з перемогою команду «Творці історії».