30 жовтня 2020 року відбулися вибори Голови студентської ради Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ.

Голосування відбувалося дистанційно в онлайн - форматі на Telegram – каналі «Вибори голови студентської ради коледжу».

У виборчій гонці взяли участь три кандидати:

Баланчук Олексій, здобувач освіти першого курсу спеціалізації «Фахівець з інформаційних технологій»Глущенко Анастасія, здобувач освіти першого курсу спеціалізації «Фахівець з інформаційних технологій» та Данілець Олена, здобувач освіти другого курсу спеціалізації «Фахівець з інформаційних технологій».

Голоси розподілилися таким чином:

• Баланчук Олексій – 51% голосів;
  • Глущенко Анастасія – 25 % голосів;
  • Данілець Олена – 24 % голосів.

Отже, за результатами голосування, Головою студентської ради Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ обрано Баланчука Олексія.

Повноваження Голови студентської ради ВК МНАУ розпочинаються з моменту проведення перших зборів Студентської ради коледжу.

Вітаємо з перемогою!