vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Екскурсія до краєзнавчого музею

Популярні новини за останнiй мiсяць:

День відкритих дверей МНАУ (онлайн)

29 жовтня 2020 року здобувачі освіти Вознесенського коледжу приймали участь у Дні відкритих дверей Миколаївського національного аграрного університету (онлайн)

Відкрите бінарне заняття

12 листопада 2020 р. викладачами вищої категорії, викладачами методистами Мироновою Н.В та Мироновим Ю.Б. у нашому навчальному закладі було проведене відкрите бінарне заняття з предмета Громадянська освіта і дисципліни Основи правознавства

відкрите заняття

з дисципліни «Історія держави і права зарубіжних країн»

Вибори Голови студентської ради коледжу

30 жовтня 2020 року відбулися вибори Голови студентської ради Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ

Зустріч випускників з представниками центра зайнятості

5,6 листопада у коледжі відбулись зустрічі здобувачів освіти випускних курсів із заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Іриною Чорною в рамках ознайомлення з проєктом «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Миколаївської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

Екскурсія до краєзнавчого музею

13 жовтня в рамках дисципліни «Історія української культури» та напередодні свят -  «День козацтва» та «День захисника України» викладачем, заступником директора коледжу з ВР Керлан О.О. разом зі здобувачами освіти 22 групи було організовано екскурсію до краєзнавчого музею м. Вознесенська на тему: «Вознесенськ – козацький край».

 

 

  

 

 

Щоб залишити свiй коментар зареєструйтеся або увiйдiть.

0 коментарiв