Екскурсія до Національного дендрологічного парку «Софіївка» та музею Ракетних військ стратегічного призначення ">

8 жовтня 2020 року здобувачі освіти першого та другого курсу економічного відділення,  під керівництвом кураторів Мерненко О.В. та Албур І.Д. відвідали з екскурсією  Музей ракетних військ стратегічного призначення та Національний дендрологічний парк «Софіївка».

В першій частині захоплюючої екскурсії  здобувачі освіти прибули в єдиний у світі та найсекретніший в Україні Музей ракетних військ стратегічного призначення. Унікальні експонати, сучасна зброя, різновиди військових ракет часів  Радянського союзу та незалежної України. Екскурс в історію Другої світової війни, ядерного вибуху в Хіросімі та Нагасакі, короткий огляд «Карибської кризи» та «Холодної війни». Вражаюче різноманіття військової техніки просто неба. Все це почули та побачили наші екскурсанти.

Друга частина екскурсії  перенесла нас на 225 років назад. Величні дерева, витончені місточки, підземна річка, казкові краєвиди, скульптури грецької міфології та тінисті алеї, якими не зморюєшся крокувати. Все це – неперевершена «Софіївка».

А третя частина подорожі повернула нас в сучасність.  Здобувачі освіти відвідали «Нову Софіївку» - єдиний в Східній Європі дендропарк в стилі «Фентезі». Ми побачили традиційну українську садибу з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології;  японський сад з озером, альтанками, садом каменів; скульптури самураїв та ніндзя; символічні японські панно, викладені різнокольоровою мозаїкою; сад фонтанів. Але все це виглядало особливо привабливо ввечері, оскільки з настанням  темряви тут працюють світлові арт-інсталяції.

Заряду енергії, отриманого під час такої пізнавальної екскурсії, здобувачам освіти вистачить надовго!