vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА СТУДЕНТУ КОНТАКТИ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
До Всеукраїнського дня бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек, що традиційно відзначають в Україні 30 вересня, бібліотека коледжу запросила всіх  провести #день разом. І звісно, гостей заведено гостинно зустрічати. Тож кожен, хто прийшов до Бібліотеки 30 вересня, в середу, зміг позачергово  записатися та отримати літературу і консультацію.

Програма свята була насиченою різноманітними формами та у зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в країні,  була організована у форматі тематичних локацій. Увагу користувачів до книжкового світу, що називається, «з порога», привертала яскрава фотозона «Я ♥ читати» та святкова книжкова виставка – інсталяція « Я люблю мою бібліотеку!», яку для нас створили студенти та викладач Возняк Л.В. своїми руками.

 

 

 

 

 

В холі економічного відділення  відбувся  книжковий калейдоскоп «Автограф на згадку» та літературно-бібліографічний екскурс «Вони також відвідували нашу бібліотеку» який підготувала бібліотекар Гойда Р.В. На виставці  були представлені 16 книг з автографами авторів. Це, і підручник професора Огійчука М.Ф. «Фінансовий та управлінський облік» , і збірка гуморесок Павла Глазового та Степана Гусака, збірки віршів та оповідань місцевих авторів та ін..

 

 

 

 

 

В холі юридичного відділення коледжу відбулася виставка-експозиція «Героїні літературних творів» із приватної колекції “Дами епохи” викладача коледжу Коверної Т.А. Здобувачі освіти ознайомились зі знаменитими героїнями зарубіжної класичної літератури. Це відомі всім Джейн Ейр (Charlotte Bronte, "Jane Eyre"), Елізабет Беннет (Jane Austen, "Pride and Prejudice"), Євгенія Гранде (Honore de Balzac, "Eugenie Grandet"), Маргарита Готьє (Alexander Dumas, "La Dame aux Camelias "), Емма Боварі (Gustave Flaubert," Madame Bovary ") та інші.

Витончені ляльки запрошували згадати і прочитати одні з кращих творів світової класики, які також представлені на виставці.

Лялькові «дами епохи» не тільки уособлюють персонажі книг, але і служать ілюстраціями до історії жіночого костюма XIX століття.

 

 

 

 

 

 

 В читальному залі  пройшов перегляд віртуальної  екскурсії: «Кращі бібліотеки світу», де  всі бажаючі мали можливість ознайомитись з найкращими бібліотеками світу та дізнатись як скористатися електронними каталогами провідних бібліотек України та світу.

Всі заходи мають єдину мету – зробити все, щоб кожен присутній в цей день  відчув, що це саме його свято, як читача найкращої бібліотеки та студента найкращого коледжу.

 

 

 

 

 

 

Щоб залишити свiй коментар зареєструйтеся або увiйдiть.

0 коментарiв