Виховна 15-хвилинка на тему «Тарас Шевченко – український Джедай»

6 березня 2020 року,  завідуючою бібліотекою Рітою Володимирівною Гойда та методистом Оленою Віталіївною Мерненко, була проведена виховна п’ятнадцяти хвилинка зі здобувачами освіти груп 14/15, присвячена дню народження видатного українського письменника та художника Тараса Григоровича Шевченка. Здобувачам освіти був наданий огляд біографії поета з використанням методики сторітеллінгу, в який славетний Кобзар постав у ролі українського Джедая.

«…Дуже-дуже давно в далеких Моринцях народився Тарас Шевченко. Небом не пролітали комети, до дому його батьків не приходили волхви, у місцевої знахарки не було видінь – ніщо не вказувало на те, що ця дитина стане визначною особистістю...»

Незвична форма подання відомого всім матеріалу має залишитися у пам’яті здобувачів освіти, ще раз нагадати основні моменти біографії Тараса Шевченка та вшанувати пам’ять славного на весь світ Кобзаря.