Зустріч з прокурором і працівником сектору ювенальної превенції

27 лютого 2020 року відбулась зустріч здобувачів освіти 14 та 15 груп з  прокурором Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області Романенко Людмилою Миколаївною та старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу поліції Пастухом Олегом Олександровичем.

В ході зустрічі була проведена бесіда, під час якої здобувачі освіти дізналися про основні види адміністративних та кримінальних правопорушень: тютюнопаління, вживання спиртних напоїв, дрібне хуліганство, булінг,  скоєних особами їх віку, та про відповідальність, яку несуть порушники закону та їх батьки. Почули про механізми  вирішення різних правових ситуацій. Дізналися статистку скоєних правопорушень за останні роки.

Зустрічі зі спеціалістами своєї справи, можливо майбутніми колегами,  завжди продуктивно впливають на студентів, заохочуючи їх до навчання. Людмила Миколаївна та Олег Олександрович побажали здобувачам освіти набувати нових корисних знань, з повагою ставитися до однолітків та старших, запобігати правопорушень в будь-якому вигляді.

Куратор груп Мерненко О.В. та студенти висловили щиру подяку за бесіду та сподівання на професійні зустрічі в майбутньому.