Виховна година “Вони загинули за Україну”

29 січня у групах спеціальностей: «Право», «Геодезія та землеустрій» та «Товарознавство та комерційна діяльність» кураторами Ляшенко В.В. та Ляшенко Ж.М. була проведена виховна година «Вони загинули за Україну», присвячена пам’яті загиблих під Крутами. Головною метою заняття було розкрити суть, причини трагедії під Крутами, виховувати у здобувачів освіти інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, до борців за незалежність України.

Адже ніхто не забуде, що сто два роки тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків.

Бій під Крутами відбувся на залізничній станції «Крути» в сучасній Чернігівській області, за 130 кілометрів від Києва. Тривав він понад п'ять годин. Загін із курсантів, студентів та гімназистів зійшовся у нерівному бою з багатотисячною армією Михайла Муравйова. 27 юнаків потрапили після бою в полон до більшовиків та були страчені.