Інтелектуальна гра «Економічний квест»

14 листопада 2019 року серед студентів  других  та  третіх курсів економічного відділення, була проведена інтелектуальна гра  «Економічний квест».

У квесті прийняли участь 6 команд в  складі  капітана та 4-х учасників.  Команди повинні були  пройти 7 локацій, долаючи різні перешкоди у формі цікавих економічних та логічних завдань. Учасники квесту проявили велику кмітливість та зацікавленість,  отримавши масу емоцій і позитивних вражень. При виконанні завдань, студенти демонстрували свої знання, креативність, кмітливість, швидкість реакції та вміння працювати у команді.

За результати запеклих змагань  журі визначило переможців :

І місце 21-24 групи

ІІ місце  31-34групи

ІІІ місце  32група.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників квесту!!!