Практичне заняття з кримінального процесу на тему: «Суб’єкти кримінального процесу»

8 жовтня 2019 року в рамках проведення  тижня відділення права та землеустрою студенти випускових груп 45 та 46 спеціальності 081 «Право» відвідали судове засідання по кримінальному провадженню по обвинуваченню особи у вчиненні кримінального правопорушення  за ч.1 статті 121 Кримінального Кодексу України –  спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження.   Кримінальне провадження розглядалось  суддею Вознесенського міськрайонного суду Мироновою О.В. за участю прокурора Вознесенської місцевої прокуратури Луценко С.В. та адвоката Лукіянчина І.П.  Вже, після розгляду справи, студенти мали можливість поспілкуватись з суддею і прокурором та отримати відповіді на питання, що їх цікавили. Це судове засідання дозволило побачити реальний судовий процес, а саме: манеру оперативного ведення судового засідання, ознайомлення з правами й обов’язками учасників процесу, а також неухильного дотримання усіх деталей і пильнування виконання цих вимог усіма іншими його учасниками. Майбутні правники  мали можливість поглибити їхні знання з практичного застосування матеріального і процесуального законодавства України, пересвідчитися у виключній важливості кожної дії юриста як до, так й під час судового розгляду справи, відповідальності за них.