Екскурсія до заповідного урочища Трикратський ліс

2 жовтня 2019 року здобувачі освіти 14 та 15 груп,  під керівництвом куратора Мерненко О.В., прибули до  державного заповідного урочища Трикратський ліс Вознесенського району. Екскурсія була поділена на дві частини. В першій частині здобувачі освіти відвідали музей родини Скаржинських, де дізналися історію створення дендрологічного саду, що у свій час  нараховував близько 300 видів дерев (кедри, сосни, туї, тамарикси, ялівці), а насіння імпортувалися з Німеччини, США, Франції. У другій частині екскурсанти  гуляли лісом, грали в волейбол, футбол, запікали на вогні картоплю та м’ясо, співали пісні, і просто насолоджувалися чудовими краєвидами.

Під час екскурсії діти ще більше здружилися, адже довелося вирішувати спільні проблеми, долати перешкоди та й просто ділитися досвідом. Заряду енергії, отриманого під час такої пізнавальної екскурсії, здобувачам освіти вистачить надовго!