Права виборців. Просвітницька робота спільно з Вознесенським центром вторинної правової допомоги.

12.03.2019 року головним спеціалістом та заступником директора Вознесенського центру  вторинної правової допомоги для студентів Вознесенського коледжу МК МНАУ  було проведено круглий стіл «Знай свої права».

На зустрічі були присутні 45 здобувачів освіти коледжу, які будуть вперше голосувати, а також досвідчені викладачі, що викладають профільні дисципліни - Миронова О.О., Гарбузенко Л.О. та Ободова В.В.

В ході обговорення піднімалися питання права на голосування, права бути обраним, права зміни місця голосування. Розглядалися методи і способи перевірки наявності особи у списках виборців, способи оскарження неправомірних дій щодо виборців і т.д.

Круглий стіл проводився в межах комплексного плану виховної роботи на 2018-2019 навчальний рік та планової співпраці з  Вознесенським  центром вторинної правової допомоги.