Лауреати студентського конкурсу «10 кроків прокурора щодо подолання корупції»

7 лютого 2019 року,  у прокуратурі Миколаївської області відбулось нагородження лауреатів другого конкурсу творчих та наукових робіт прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів на тему «10 кроків прокурора щодо подолання корупції».

Конкурс вже другий рік поспіль проводить прокуратура спільно із Міністерством освіти і науки України.  У конкурсі взяли участь 32 студенти закладів вищої освіти Миколаївщини, які навчаються за спеціальністю «Право», з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів.

Лауреатами конкурсу стали: Анастасія Бондаренко, Марина Гречко, Владислава Доницька, Вікторія Івченко, Карина Іщенко, Владислав Кушнаренко, Карина Молчанова, Іван Паня, Марина Рабеко – студенти Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

Вітаємо наших лауреатів .