Круглий стіл за участі юриста

З нагоди 70-річчя Загальної декларації прав людини викладачем юридичних дисциплін Гарбузенко Л.О. для студентів групи 45 спеціальності «Правознавство» було проведено круглий стіл на тему «Підвищення правової свідомості громадян – шлях до розбудови демократичної держави» за участі юриста з надання юридичних послуг Бінька Сергія Сергійовича.

Спеціаліст звернув увагу на важливість дотримання положень Загальної декларації прав людини в сучасних умовах; студентів було ознайомлено з механізмами захисту прав людини.

Учасники круглого столу дізналися, куди звертатися, щоб захистити свої законні права та інтереси, де знайти потрібну інформацію, як протидіяти дискримінації та насильству на різних рівнях.