Зупинимо булінг разом!

25 вересня 2018 року у приміщенні Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся семінар на тему «СтопБулінг».

Булінг ( bullying,від анг. bully – хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник) визначається, як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або інших дітей. Визначають такі види булінгу: фізичний, економічний, психологічний, сексуальний, кібербулінг.

Заступник директора Вознесенського МЦ з НБВПД  Гнатюк Петро Олександрович розповів  про булінг та його наслідки, одним з яких є кримінальна відповідальність.

Вознесенський коледж Миколаївського НАУ не стоїть осторонь від таких проблем у молодому суспільстві. Керлан О.О., заступник директора коледжу з виховної роботи, яка була учасником семінару, зазначає про актуальність цієї проблеми і необхідність проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи серед дітей та їх батьків, аби попередити насильство, булінг та дискримінацію у студентському середовищі.