Зустріч з працівниками Пенсійного фонду

У грудні 2017 року, під час проведення Всеукраїнського тижня права у Вознесенському коледжі МНАУ була проведена науково-практична конференція на тему «Пенсійна реформа в Україні 2017 року», на якій були розглянуті питання щодо реформування пенсійного законодавства в Україні. В роботі конференції прийняли участь викладачі і студенти коледжу, а також заступник керівника Вознесенського об’єднання управління Пенсійного фонду України Миколаївської області Путій Н.М., яка розповіла про основні зміни у пенсійному законодавстві України і відповіла на питання присутніх.