Нагородження переможців у прокуратурі Миколаївської області

20 грудня, у прокуратурі Миколаївської області відбулось нагородження переможців першого конкурсу творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, яких привітав очільник прокуратури прокурор Миколаївської області державний радник юстиції 3 класу  Дунас Тарас Омелянович.

Конкурс започаткувала Генеральна прокуратура України спільно із Міністерством освіти і науки України. Конкурсантам були запропоновані 2 теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству».

До прокуратури Миколаївської області надійшло 24 творчі роботи. Комісією у складі працівників прокуратури та ВУЗів визначено переможців у різних номінаціях.  Переможцями стали:

- у номінації «Прокурор – еталон юриспруденції» Івченко Вікторія – студентка групи 35

- у номінації «Прокурорська діяльність через призму суспільного дослідження» Гречко Марина - студентка  групи 35

- у номінації «Прокурор і громадська думка» Іванова Вікторія - студентка  групи 46

- у номінації «Довіра громадян – як результат ефективної роботи прокурора» Рабеко Марина - студентка  групи 26

- у номінації «Професійна гідність прокурора» Бондаренко Анастасія - студентка групи 35

- у номінації «Прокурор - фахівець своєї справи» Молчанова Каріна - студентка групи 25

Спілкуючись із учасниками зустрічі, прокурор області Тарас Дунас подякував молоді за  активну участь у конкурсі та проявлену небайдужість. «Ви – креативне небайдуже молоде покоління, від яких залежить майбутнє нашої країни. Тому Ви повинні бути патріотами свого рідного краю, своєї країни, прагнути до професійного росту, не бути байдужими та виявляти активну громадянську позицію. Тож бажаю вам успіху, натхнення та удачі. Нехай кожен із вас знайде свою правильну дорогу в житті», - наголосив прокурор області.

Очільник прокуратури привітав переможців та вручив їм грамоти і пам’ятні подарунки, серед яких книга Бруно Ферреро «365 коротких історій для душі».

Окрім того, для студентів головою профспілкової організації працівників прокуратури Миколаївщини Володимиром Яценком проведено екскурсію по прокуратурі області, у ході якої вони ознайомилися з справжньою роботою прокурорів та, відвідавши музей  історії прокуратури дізналися про історію становлення органів прокуратури, як правового інституту.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Супроводжувала студентів коледжу до прокуратури  прокурор Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області, випускниця коледжу – Романенко Л.М.

До речі, прес-секретар прокурора області, випускниця Вознесенського коледжу  МНАУ Власова Валерія Іванівна