Зустріч студентів спеціальності «Право» з керівником Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області

Підготовка майбутніх юристів полягає в необхідності постійного, систематичного навчання, одержання нових знань як теоретичного, так і практичного характеру. Саме на формування у студентів практичних навичок роботи у сфері юриспруденції  та у відповідності з наказом Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України  від 13.10.2017 №289/1375 «Про співпрацю та комунікацію між відомствами»  21 листопада 2017 року у Вознесенському коледжі МНАУ на відділенні права та землеустрою відбулася зустріч студентів ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Право»  з керівником Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області, радником юстиції Шевченко Віталієм Петровичем. Юрисдикція Вознесенської місцевої прокуратури розповсюджується на місто Вознесенськ, а також на  Веселинівський, Вознесенський, Доманівський, Єланецький та Новоодеський райони.

Свій виступ Віталій Петрович присвятив попередженню та профілактиці правопорушень серед неповнолітніх. Керівник Вознесенської місцевої прокуратури розпочав свою доповідь з ознайомлення студентів із функціями прокуратури та загальними засадами діяльності даного органу. Розповів про практику та специфіку роботи в органах прокуратури, порядок обрання та конкурс на заміщення посад в органи прокуратури. Наприкінці виступу Шевченко В.П. відповідав на запитання студентів та викладачів, що стосувалися, зокрема, проблем корупції, структурної організації органів прокуратури, внесення змін до Кримінального кодексу України, перспектив співпраці Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області  та Вознесенського коледжу МНАУ. Тому ця зустріч мала досить продуктивний і результативний характер.