До дня захисників і захисниць України

1 жовтня  до Дня захисника України відбулася зустріч здобувачів освіти ВСП  "Вознесенський фаховий коледж МНАУ"  12 групи( куратор Цицик Д.М.)  із захисниками, учасниками оборони міста Вознесенська -  Домбровським Вадимом та Вітюком Віктором. Зустріч пройшла у формі бесіди в теплій та  дружній атмосфері в молодіжному просторі "Вулик" з відчуттям великої поваги до наших Захисників .

Здобувачі освіти отримали можливість з перших вуст дізналися про битву за Вознесенськ, а також ознайомилися з рідкісними документами, неопублікованими фотографіями та відео.

Студенти дізналися як спілкуватися з демобілізованими воїнами, отримали цінні поради  «Як не стати помічником ворога».

Студенти висловили вдячність Захисникам за їхню мужність та побажали швидкої перемоги.

Пишаємося нашими земляками! Залишайтеся здоровими, бережіть себе, повертайтеся живими!