vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Відділення права та землеустрою

Популярнi новини:

Ярмарок продажу виробів, виготовлених студентами

11 листопада 2019 року у Вознесенському коледжі МНАУ в рамках проведення тижня економічного відділення відбулась ярмарка-продаж кулінарно-кондитерських виробів

Інтелектуальна гра «Економічний квест»

14 листопада 2019 року серед студентів других та третіх курсів економічного відділення, була проведена інтелектуальна гра «Економічний квест»

Виховний захід «Кращої, ніж рідна, мови не буває…»

13 листопада в рамках тижня економічного відділення в актовій залі коледжу відбувся виховний захід «Кращої, ніж рідна, мови не буває…» до Дня української писемності та мови, організований викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. спільно з куратором груп 11 та 17 Майданник Е.П. для здобувачів освіти першого курсу

Відбірковий етап конкурсу «Студент року – 2020» серед першокурсників

19 листопада 2019 року в актовій залі коледжу відбувся останній відбірковий етап конкурсу «Студент року – 2020».

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошується конкурс на бюджетні місця: 1.Спеціальності «Право» 3 курс ( групи 35,36) - 1 місце

Відділення права та землеустрою

З 2008 року  в Вознесенському коледжі Миколаївського національного аграрного університету працює відділення  права та землеустрою, яке готує високоякісних фахівців зі спеціальностей: «Право» та «Геодезія та землеустрій» денної і заочної форм навчання.

На даний момент на відділенні навчаються студенти з різних областей та  регіонів України. Під час навчання у коледжі студенти користуються сучасними  комп’ютерними лабораторіями, вивчають іноземну мову, займаються фізичною культурою і спортом.

До послуг студентів – бібліотека та читальний зал, які підключені до мережі Інтернет, великий п’ятиповерховий гуртожиток та їдальня. В коледжі  проводиться змістовна виховна робота, організоване дозвілля студентів. Працюють гуртки за інтересами, спортивні секції. Велика увага приділяється розвитку художньої самодіяльності, творчих здібностей студентської молоді та здоровому способу життя.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані досвідчені викладачі, які прагнуть не тільки дати студентам ґрунтовні знання, а й сформувати в них творчі здібності,  патріотичне виховання, свідоме ставлення до своєї майбутньої професії . Відділення правознавства  та землеустрою коледжу являє собою творчу співдружність педагогічних працівників, навчально-допоміжного та адміністративного персоналу, а також студентів з професіоналами-практиками з різних галузей.

На відділенні створені необхідні умови для формування кадрового потенціалу майбутніх молодших спеціалістів-юристів та техніків-землевпорядників таким чином, щоб за своїм освітнім і професійним спрямуванням, обсягом і рівнем знань та практичних навичок вони були здатний вирішувати в комплексі правові, економічні та соціальні проблеми.

Спеціальності: