vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Відділення права та землеустрою

Популярнi новини:

Свято Масляної у Вознесенському коледжі МНАУ

23 лютого в Вознесенському коледжі Миколаївського НАУ відбулося святкування Масляної. Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

До 100-річчя УЦР

В рамках тижня суспільних та гуманітарних дисциплін в коледжі пройшли заходи, присвячені 100-річчю Української революції та 100-річчю Української Центральної Ради.

Виховна година до Дня Святого Валентина «Хто зверху?»

13 лютого 2017 року відбувся виховний захід – конкурсна програма для студентів 27 і 26 груп «Хто зверху?».

Дослідницька робота студентів

24 лютого у рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін та з нагоди 190 - річчя від дня народження Леоніда Івановича Глібова – українського байкаря, поета, журналіста - викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. було проведено екскурс - дослідження «Байка як жанр літератури.

Відділення права та землеустрою

З 2008 року  в Вознесенському коледжі Миколаївського національного аграрного університету працює відділення  права та землеустрою, яке готує високоякісних фахівців зі спеціальностей: «Право» та «Геодезія та землеустрій» денної і заочної форм навчання.

На даний момент на відділенні навчаються студенти з різних областей та  регіонів України. Під час навчання у коледжі студенти користуються сучасними  комп’ютерними лабораторіями, вивчають іноземну мову, займаються фізичною культурою і спортом.

До послуг студентів – бібліотека та читальний зал, які підключені до мережі Інтернет, великий п’ятиповерховий гуртожиток та їдальня. В коледжі  проводиться змістовна виховна робота, організоване дозвілля студентів. Працюють гуртки за інтересами, спортивні секції. Велика увага приділяється розвитку художньої самодіяльності, творчих здібностей студентської молоді та здоровому способу життя.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані досвідчені викладачі, які прагнуть не тільки дати студентам ґрунтовні знання, а й сформувати в них творчі здібності,  патріотичне виховання, свідоме ставлення до своєї майбутньої професії . Відділення правознавства  та землеустрою коледжу являє собою творчу співдружність педагогічних працівників, навчально-допоміжного та адміністративного персоналу, а також студентів з професіоналами-практиками з різних галузей.

На відділенні створені необхідні умови для формування кадрового потенціалу майбутніх молодших спеціалістів-юристів та техніків-землевпорядників таким чином, щоб за своїм освітнім і професійним спрямуванням, обсягом і рівнем знань та практичних навичок вони були здатний вирішувати в комплексі правові, економічні та соціальні проблеми.

Спеціальності: