Педагогічна рада коледжу

22 грудня у форматі офлайн відбулося засідання педагогічної ради коледжу, яке розпочалося з традиційного вступного слова директора коледжу.

Відповідно до порядку денного під час засідання обговорювались актуальні питання щодо організації освітнього процесу та основної діяльності коледжу в умовах воєнного стану, також висвітлювались різноманітні нагальні питання.

Із доповіддю про національно-патріотичне виховання та формування громадянської позиції студентської молоді, просвіти з питань особистої безпеки виступила заступник директора коледжу з виховної роботи Керлан О.О. Олена Олександрівна підкреслила, що в умовах сьогодення виникає нагальна необхідність формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей. Також зазначила, що патріотичне виховання в нашому коледжі зазвичай здійснюється під час проведення навчальних занять, через систему виховних заходів, гурткову роботу, проведення екскурсій; відмітила досвід роботи з даної теми кураторів груп.

Про роботу педагогічного колективу коледжу щодо виконання Закону України «Про запобігання корупції» доповідала юрисконсульт коледжу Гарбузенко Л.О., акцентуючи увагу на тому, що в умовах воєнного стану обговорення різних проблемних питань антикорупційного законодавства допоможе не тільки виявити та уникнути нових корупційних ризиків, а й підготує підґрунтя для швидшого післявоєнного відновлення України.

Заступник директора коледжу з навчальної роботи Тубичко О.М. повідомила присутніх про результати моніторингу висвітлення інформації на сайті коледжу про проведення різноманітних заходів. У своїй доповіді Ольга Миколаївна наголосила на тому, що й у такий нелегкий час викладачі коледжу не втрачають оптимізму, беруть активну участь в освітньому процесі: працюючи дистанційно, вдосконалюють свою професійну майстерність, набувають нових компетенцій, освоюють нові технології. Порекомендувала викладачам активніше популяризувати інформацію про свої здобутки та діяльність.

Соціальний педагог коледжу Гонта О.А. проінформувала присутніх про те, що сьогодні одним із важливих пріоритетів у діяльності коледжу є забезпечення психологічної стійкості учасників освітнього процесу та вказала на шляхи отримання різних видів психологічної підтримки для  здобувачів освіти та педагогічних працівників коледжу.

Завідувач бібліотеки коледжу Гойда Р.В. доповідала про стан навчально-методичного забезпечення освітніх компонентів у бібліотеці коледжу та новий формат роботи бібліотеки в умовах воєнного часу. З кінця лютого 2022 р. бібліотека працює дистанційно. Більшість послуг (консультації, довідкові послуги) надаються віддалено. Використовуючи хмарні технології, на запити здобувачів освіти і викладачів бібліотекарем надсилалися підручники та навчальні посібники. Для обслуговування у дистанційному режимі на сторінці «Бібліотека», на сайті коледжу, створено «Навігатор по веб-ресурсам для здобувачів освіти та викладачів», у якому зібрано відомості про електронні ресурси для навчання та досліджень, посилання на реферативні та повнотекстові бази даних, пошукові системи, веб-портали, репозитарії тощо.

Про стан роботи з фізичного виховання здобувачів освіти в умовах сьогодення повідомив керівник фізичного виховання коледжу Тищенко О.В., зазначивши, що пріоритетом занять з фізичного виховання є не лише формування фізично розвиненої людини, а й розвиток і соціалізація особистості здобувачів освіти, формування у них патріотизму та національної самосвідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, життєзабезпечувальних навичок в умовах глобальних змін і викликів.

Засідання педагогічної ради було активним і цікавим.

Підбиваючи підсумки, директор висловила подяку всім присутнім за плідну працю та  сумлінне виконання своїх обов’язків.

Тримаймо освітянський стрій! Все для Перемоги!