Онлайн заняття до Всесвітнього дня вишиванки

19 травня викладачем дисципліни «Історія української культури» Керлан О.О. зі здобувачами освіти 22 групи було проведено онлайн заняття (Google Meet), присвячене Дню вишиванки.

Під час зустрічі присутні здобувачі освіти ознайомилися з історією свята та цікавими фактами про українську вишивку, а також закріпили свої знання, відповівши на питання вікторини до Всесвітнього дня вишиванки.

На завершення тематичної онлайн конференції  у режимі караоке заспівали «Пісня про рушник» (Рідна мати моя) Андрія Малишка (муз. Платона  Майбороди).