День вишиванки відзначили у Вознесенському коледжі МНАУ

Всесвітній третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. Цьогоріч прекрасному святу виповнилося 15 років.

З цієї нагоди 20 травня у коледжі панувала святкова атмосфера.

Викладачі та студенти долучилися до всеукраїнської акції «Одягни вишиванку – підтримай українські традиції!»

Для тематичної фотосесії була оформлена фотозона.

Усі присутні мали змогу відвідати тематичну виставку «Хай стелиться вам доля рушниками», на якій були представлені родинні роботи  студентів та викладачів: вишиті рушники, серветки, картини, ікони.

Також, з нагоди Дня вишиванки студенти коледжу відзняли відео інтерв’ю  «А ти знаєш?» , яке можна переглянути за посиланням: