vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися

Шановні здобувачі освіти! Незважаючи на складні умови дистанційної роботи на карантині, пропонуємо вам разом з вашими кураторами відвідати дистанційні виховні та просвітницькі заходи.

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи ГО «Європейський Інститут Чорнобиля» презентує серію заходів, до яких може долучитися кожен небайдужий і повернути тим самим Чорнобиль у поле свідомості суспільства. То чи готові ви дізнатися, чим є Чорнобиль особисто для вас?

 

Чорнобиль. Страшні цифри катастрофи

 

Щоб відвідати серію заходів переходьте за посиланням.

Віртуальна виставка ARTEFACT CHORNOBYL 34

Коли дивитись: 24 квітня

Віртуальна виставка із залученням понад 50 художників, серед яких Марія Примаченко, Арсен Савадов, Іван Марчук, Алевтіна Кахідзе та інші відомі митці.

Експонати цієї надсучасної виставки створені з використанням VR- та AR-технологій, лазерних та відеоінсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури. Ви зможете подивитися на них з будь-якого куточка Землі: всі вони перенесені у віртуальний формат.

Виставка розглядає аварію на ЧАЕС не лише як найбільшу техногенну катастрофу світу, але і як інформаційну трагедію, наповнену дезінформацією, фейками та радянською пропагандою.

Міжнародна акція «Чорнобиль 35»

Коли взяти участь: у ніч на 26 квітня

Це унікальна нічна подія в Прип’яті, до якої може долучитися кожна людина на планеті. Флешмоб «Чорнобиль. Запали свою свічку» стартує в ніч на 26 квітня об 01:24 за Києвом. Саме в той час, коли стався вибух на Чорнобильській АЕС, запалимо 35 свічок у пам’ять про катастрофу.

 

 

 

 

Перший мобільний додаток Чорнобиля — Chornobyl App

Коли завантажувати: 26 квітня

Чорнобиль діджиталізували та презентують перший офіційний додаток з AR-технологією українською та англійською мовами. Це повноцінний інформаційний ресурс з історії Чорнобиля з практичною інформацією для туристів, через який з будь-якої точки світу можна здійснити віртуальну подорож у чорнобильську зону відчуження. Ось яку інформацію ви отримаєте, завантаживши Chornobyl App:

  • Віртуальний тур Чорнобилем

  • Спростування фейків

  • Розсекречені матеріали

  • Сучасне життя Чорнобиля

  • Відомі та заборонені локації

  • Унікальні фото було/стало

  • Наукові та культурні проєкти

 

 

 

 

 

 

Національний музей «Чорнобиль»

Коли завітати онлайн: 26 квітня

Національний музей «Чорнобиль» відкритий для відвідувачів ще з 1992 року в Києві, а в умовах карантину працює в режимі онлайн. Під час віртуального туру ви «розсекретите» документи й карти з грифом «Таємно». На вас чекають сотні фотографій, спеціальних приладів та історичних реліквій з Чорнобильської зони відчуження та унікальні експонати. А ще музей має цікавий слоган: «Est dolendi modus, non est timendi dolendi». У перекладі з латинської це означає «Є межа у смутку, але тривога не має межі».

 

Аудіоархів «Дзвінок у 1986»

Коли слухати: після 30 квітня

Це цілий аудіоархів із записами та розповідями ліквідаторів аварії, які працювали безпосередньо в епіцентрі подій і бачили все на власні очі. Щоб дати їх почути, у музеї «Чорнобиль» встановили три телефонні будки з автентичними апаратами зразка 1986 року і розмістили в них телефонні книги з номерами. Варто лише набрати один із вказаних номерів і зробити дзвінок у минуле. Звісно, під час локдауну в Києві ви не зможете завітати до музею, але аудіоархів чекає на своїх слухачів, щойно столиця повернеться до повноцінного життя.

 

Урок Пам’яті Чорнобиля

Коли дивитись: 26 квітня

Уперше матеріал такого уроку узгоджено із групою експертів Чорнобиля, до якої увійшли науковці, історики, представники Національного музею «Чорнобиль» та експерти МАГАТЕ.

Детальну інформацію шукайте за посиланням ближче до 26 квітня.

Серія наукових лекцій Chernobyl insight

Коли долучитись: 20−30 квітня

Як працює радіація? Чи варто боятися поїздки у зону відчуження? Через скільки років там буде безпечно? Що робити, якщо буде ядерний вибух? Як вибухнув 4-й блок ЧАЕС? Це та багато іншого — у серії Talks із науковцями з Чорнобиля.

Крім того, 26 квітня куратори Ляшенко Ж.М. та Ляшенко В.В. для здобувачів освіти 35, 37 та 39 груп проведуть у Skype виховну годину «Чорнобильська катастрофа – 35 років потому».

Куратори Мерненко О.В. та Албур І.Д. для здобувачів освіти 11, 12, 14, 17 груп  проведуть на платформі ZOOM виховну годину пам’яті до Дня Чорнобильської трагедії та конкурс фото – плакатів «Гірчить Чорнобиль крізь віки».

Куратор Миронова Н.В. разом зі здобувачами освіти 22 групи 26 квітня під час відео конференції на платформі Googlе meet обговорять екологічні наслідки Чорнобиля, вшанують пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Студенти 22 групи готують презентації «Чорнобиль – глобальна екологічна катастрофа».

Також, ви можете переглянути документальні фільми про Чорнобильську трагедію за наступними посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=-4n5gfZZAz0 – «Чорнобильська трагедія – біль України» (2017)

https://www.youtube.com/watch?v=55ueObCiq-w -  «Чорнобиль. Точка часу» (2016)

https://www.youtube.com/watch?v=rzN8v8moBQk   - «Дзвони Чорнобилю. До дня пам'яті Чорнобильської трагедії»

Отже,  продовжуємо працювати дистанційно за новими формами і методами роботи в нових умовах. Сподіваємось, що незабаром все налагодиться і ми знов повернемось у звичний ритм життя.

Будьте здорові!

 

 

 

Щоб залишити свiй коментар зареєструйтеся або увiйдiть.

0 коментарiв