Відбірковий етап конкурсу «Студент року – 2020» серед першокурсників

19 листопада 2019 року в актовій залі коледжу відбувся останній відбірковий етап конкурсу «Студент року – 2020».

Змагання відбулося надзвичайне: на сцену вийшли сильні, неповторні особистості, справжні  лідери. Це  здобувачі освіти першого курсу:

Климентовський Євгеній, 12 група, спеціалізація «Фахівець з інформаційних технологій», куратор Миронова Н.В.; Карабейніков Микита, 17 група, спеціалізація «Товарознавство і комерційна діяльність», куратор Майданник Е.П.; Деркаченко Валерія, 14 група, спеціалізація «Фінанси і кредит», куратор Мерненко О.В.; Семенюк Аліна, 12 група, спеціалізація «Фахівець з інформаційних технологій», куратор Миронова Н.В.; Ободов Нікіта, 15 група, спеціалізація «Право», куратор Мерненко О.В.; Котик Наталія, 11 група, спеціалізація «Бухгалтерський облік», куратор Майданник Е.П.

До складу журі увійшли: Цицик Д.М., викладач коледжу – голова журі, Гойда Р.В., завідуюча бібліотеки коледжу, Кочет Лілія, здобувач освіти 21 групи, спеціалізації «Бухгалтерський облік», переможниця конкурсу «Студент року – 2019».

Конкурсанти пройшли низку випробувань, взявши участь у наступних конкурсах: «Візитна картка», творчо – інтелектуальне завдання, «Світ моїх захоплень». Цікаво те, що «червоною ниткою» заходу була морська тема: починаючи з першого завдання «Візитна картка», де учасники розкривали тему, закінчуючи образом самих учасників конкурсу. Всі присутні також поринули у морську атмосферу заходу.

Вболівальники активно, не стримуючи емоцій, підтримували кожного учасника конкурсу. Захід пройшов на високому емоційному рівні.

Святкову атмосферу та гарний настрій підтримували ведучі заходу: Борисова Аліна, студентка 4 курсу та Делен Дмитро, студент 2 курсу. Художні номери дарували надзвичайно талановиті Алєксєєва Оксана, Лукіянчина Анастасія та Кришталь Аліна. У фіналі свята прозвучала пісня «Молодь України» у виконані конкурсантів.

До фінального туру конкурсу, який відбудеться у березні 2020 року, пройшли: Семенюк Аліна, Деркаченко Валерія, Ободов Нікіта та Климентовський Євгеній.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо їм подальших успіхів у фіналі конкурсу «Студент року – 2020», наполегливості у досягненні поставлених цілей, творчого запалу, ініціативності!