«Осінній вернісаж» у Вознесенському художньому музеї Є.А.Кібріка

29 жовтня 2019 року здобувачі освіти 14 та 15 груп разом з куратором Мерненко О.В.  відвідали бієнале вознесенських художників «Осінній вернісаж» у Вознесенському художньому музеї Є.А.Кібріка.
Насичену, змістовну та незабутню екскурсію провів автор більшої частини експонатів Олексій Глотов. Екскурсанти побачили ліричні акварельні, яскраві живописні пейзажі Вознесенська та жанрові побутові сцени; натюрморти квітів та плодів батьківщини; філософські роздуми про життя, занурилися в історію козацтва; зачарувались очима леопарда та згадали великих майстрів мистецтва, а в цілому – насолодилися світом мистецтва, який подарували Андріян Ізмайлов, Олексій Глотов, Юрій Кондратьєв, Генадій Олєнін, Оксана Параконна, Василь Петрушко, Щеглов Артур та Юрій Жванецький.