Студентів коледжу запрошують до Дебатного Клубу

24 вересня 2019 року відбулася зустріч представника Фонду громади міста Вознесенська Доницької В.Р. зі студентами 1-2  курсів ВК МНАУ.

Фонд громади Вознесенська запрошує всіх бажаючих почути голос та думку молоді щодо вирішення безпекових проблем в громадах. Цікава дискусія буде проходити 28 вересня о 10:00  в приміщенні ЗОШ № 10 в м. Вознесенську у форматі дебатів.

Мета турніру — виховання у молоді культури публічного виступу, громадської участі та демократичних цінностей, розвиток толерантності, системного та аналітичного мислення.

Турнір проводиться за британським форматом парламентських дебатів, який користуються популярністю в усьому світі і відрізняється  від інших своєю динамічністю, орієнтацією на імпровізацію та ерудицію, толерантне ставлення до опонентів та наявністю власної точки зору. Всі учасники дебатів розподіляються на два протиборні табори: Уряд та Опозицію. Задачею Уряду є доведення власної думки, а завдання Опозиції — її спростування. Гру оцінюють судді. Головне завдання команд – переконати  суддів в своїй правоті.

Якщо ви маєте бажання прийняти участь у турнірі - необхідно відвідати тематичну сторінку https://www.facebook.com/vozdebats  в фейсбук та зареєструватись на гру  або звернутися за додатковою інформацією до заступника директора з виховної роботи(для реєстрації в телефонному режимі).

Кожна команда повинна складатися з 2 учасників. Переможці основного етапу Дебатів  отримують цінні призи та грошову премію від 600 до 1000 грн.