vkmnau
ГОЛОВНА НОВИНИ РОЗКЛАД ЗМІНИ ДО РОЗКЛАДУ БІБЛІОТЕКА ЗАОЧНИКУ КОНТАКТИ ФОРУМ
Увiйти
Ласкаво просимо
Вознесенський коледж МНАУ радий вiтати тебе сайтi. Зареєструйся або увiйди в свiй аккаунт i вiдкрий для себе можливiсть знаймоств та спiлкування з iншими студентами, або друзями
Зареєструватися
Вхiд
Забули пароль?
Увiйти
Реєстрація
Далі
Реєстрація
Зареєструватися
Вручення дипломів випускникам Вознесенського коледжу МНАУ

Популярні новини за останнiй мiсяць:

Вручення дипломів випускникам Вознесенського коледжу МНАУ

26 червня у приміщенні міського будинку культури відбулися урочистості  з нагоди вручення дипломів випускникам Вознесенського коледжу МНАУ.  Дипломи молодшого спеціаліста отримали 130 випускників, із яких 11 – з відзнакою. 

З теплими та напутніми словами до випускників і їх схвильованих батьків звернулася  директор коледжу Цимбалюк Лариса Михайлівна.

Вже традиційно, з нагоди завершення навчання, кращі випускники були відзначені почесними грамотами та подяками за активну участь у громадському та спортивному житті коледжу. Також подяками директор коледжу відзначила  кураторів випускних груп за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в організацію освітньо – виховного процесу у коледжі.

Яскраві концертні номери у виконанні випускників, талановитих студентів та гостей випускного вечору коледжу стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу.

Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала того дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету. Хай вам щастить, дорогі наші випускники!

Щоб залишити свiй коментар зареєструйтеся або увiйдiть.

0 коментарiв