Вручення дипломів випускникам Вознесенського коледжу МНАУ

Ярмарок продажу виробів, виготовлених студентами

11 листопада 2019 року у Вознесенському коледжі МНАУ в рамках проведення тижня економічного відділення відбулась ярмарка-продаж кулінарно-кондитерських виробів

Інтелектуальна гра «Економічний квест»

14 листопада 2019 року серед студентів других та третіх курсів економічного відділення, була проведена інтелектуальна гра «Економічний квест»

Виховний захід «Кращої, ніж рідна, мови не буває…»

13 листопада в рамках тижня економічного відділення в актовій залі коледжу відбувся виховний захід «Кращої, ніж рідна, мови не буває…» до Дня української писемності та мови, організований викладачем української мови та літератури Возняк Л.В. спільно з куратором груп 11 та 17 Майданник Е.П. для здобувачів освіти першого курсу

Відбірковий етап конкурсу «Студент року – 2020» серед першокурсників

19 листопада 2019 року в актовій залі коледжу відбувся останній відбірковий етап конкурсу «Студент року – 2020».

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошується конкурс на бюджетні місця: 1.Спеціальності «Право» 3 курс ( групи 35,36) - 1 місце

Вручення дипломів випускникам Вознесенського коледжу МНАУ

26 червня у приміщенні міського будинку культури відбулися урочистості  з нагоди вручення дипломів випускникам Вознесенського коледжу МНАУ.  Дипломи молодшого спеціаліста отримали 130 випускників, із яких 11 – з відзнакою.

З теплими та напутніми словами до випускників і їх схвильованих батьків звернулася  директор коледжу Цимбалюк Лариса Михайлівна.

Вже традиційно, з нагоди завершення навчання, кращі випускники були відзначені почесними грамотами та подяками за активну участь у громадському та спортивному житті коледжу. Також подяками директор коледжу відзначила  кураторів випускних груп за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в організацію освітньо – виховного процесу у коледжі.

Яскраві концертні номери у виконанні випускників, талановитих студентів та гостей випускного вечору коледжу стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу.

Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала того дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету. Хай вам щастить, дорогі наші випускники!