Вознесенський коледж Миколаївського НАУ приймав змагання Всеукраїнського рівня

Земля Вознесенщини щедра своїми талановитими людьми, гостинна та відкрита для будь-яких починань. Нам приємно відзначити, що цьогоріч наш Вознесенський коледж МНАУ та славне місто Вознесенськ мали честь приймати змагання національного рівня з волейболу.

З 5 по 7 червня 2019 року на базі Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ проходили Всеукраїнські змагання з волейболу серед студентів аграрних вищих навчальних закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації, що проводилися під егідою Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової перед вищої освіти «Агроосвіта».

12 команд з 10 областей України,  понад 100 студентів  аграрних коледжів та технікумів, боролися за звання кращих серед кращих.

До третього фінального етапу змагань з волейболу,  потрапили команди, які показали найкращі результати на обласних та зональних змаганнях з волейболу:

• Вознесенського коледжу МНАУ (Миколаївська обл.);
  • Білгород –Дністровськогоколеджу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій (Одеська обл.);
  • Липковатівського аграрного коледжу (Харківська обл.);
  • Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ (Чернівецька обл.);
  • Костянтинівського коледжу Луганського НАУ (Луганська обл..);
  • Ніжинського агротехнічного коледжу (Чернівецька обл. );
  • ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» (м.Рівне);
  • Кропивницького технікуму механізації сільського господарства (м. Кропивницький);
  • Житомирського агротехнічного коледжу (м. Житомир);
  • Коледжу Подільського ДАТУ (Хмельницька обл.)

Фінал змагань відбувся у сучасному, обладнаному згідно новітніх   вимог, спортивному комплексі Вознесенської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів  № 7.

На урочистому відкритті заходу з привітальним словом виступили:

-   методист ДУ «НМЦ «Агроосвіта»», головний суддя змагань Мироненко О.І. , який зазначив, що цьогоріч змагання зібрали рекордну кількість команд - учасників з усієї України;  директор коледжу Цимбалюк Л.М. привітала усіх присутніх та подякувала особисто всім керівникам навчальних закладів та тренерам команд з волейболу, які знайшли можливість бути присутніми на фінальному щорічному змаганні; керівник фізичного виховання Вознесенського коледжу МНАУ  Тищенко О.В., яких побажав учасникам змагань досягнення високих спортивних результатів.

За підсумковими результатами гри,  чемпіонами змагань серед команд дівчат стали волейболістки ВСП «Рівненський коледж НУБіП України»(1 місце), що у вирішальній грі перемогли команду дівчат Вознесенського коледжу МНАУ (2 місце). Замкнули ж трійку найкращих представниці  Кіцманського технікуму Подільського НАУ(3 місце)Серед команд юнаків: 1 місце здобула команда коледжу Подільського ДАТУ, 2 місце – виборола команда юнаків Вознесенського коледжу МНАУ, 3 місце – Ніжинський агротехнічний коледж.

Нам приємно відзначити високий рівень роботи викладачів фізичного виховання Тищенко О.В. та Кіци В.М., наслідком якого стають багаторазові перемоги та призові місця наших спортивних команд на змаганнях Всеукраїнського рівня.

Адміністрація Вознесенського коледжу МНАУ висловлює подяку усім, хто допоміг в організації Всеукраїнських змагань: директору Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Андрухову І.В., адміністратору спортивної зали Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Вінярському П.М., колективу ДЮСШ м. Вознесенська в особі директора Абдуллаєва М.А. та колективу бально – спортивного танцю «Комплімент» (керівник Петрова К.)

Хочеться відмітити дружню атмосферу, яка панувала серед учасників змагань. Спортсмени з різних міст України мали не тільки можливість живого спілкування між собою, але й провели вільний час з користю -  відвідали басейн у ФОК «Водограй».

А нашим студентам хочеться побажати: «Тільки вперед, до нових звершень і перемог!».

О.О. Керлан, заступник директора з виховної роботи Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ