День вишиванки відзначили у Вознесенському коледжі МНАУ

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу або на навчання.  Тисячі людей у цей день одягаються у народний одяг, як символ єдності українців, незалежно від мови, віри та політичних поглядів.

Сьогодні, 16 травня, Вознесенський коледж МНАУ  розквіт  вишиванками – і викладачі, і студенти  із задоволенням долучилися до святкування в Україні Дня вишиванки.

Тож, вітаємо усіх зі Всесвітнім днем вишиванки та бажаємо, щоб життя було прекрасним та яскравим, чудового настрою та різнобарвних вражень!