Студент року -2019

23 квітня  2019 року на сцені міського Будинку культури відбулося дійство, яке стало вже традиційним у Вознесенському коледжі МНАУ і у місті Вознесенськ – конкурс «Студент року -2019».

Цьогоріч до фіналу конкурсу пройшли шестеро впевнених, талановитих конкурсантів, що подолали випробування на усіх відбіркових етапах:

• Лукіянчина Анастасія, 25 група спеціалізація «Право», куратор групи Ставицька Ірина Олексіївна;
  • Кочет Лілія, 11 група, спеціалізація «Бухгалтерський облік», куратор групи  Гонта Ольга Анатолівна;
  • Жиракова Катерина, 21 група, спеціалізація «Бухгалтерський облік», куратор групи Дранов Володимир Ілліч;
  • Ігнатенко Дмитро, 39 група, спеціалізація «Землевпорядкування», куратор групи Цицик Діана Миколаївна;
  • Поросюк Ірина, 14 група, спеціалізація «Фінанси і кредит»,  куратор групи Подольська Ірина Сергіївна;
  • Делен Дмитро, 15 група, спеціалізація «Право» куратор групи Ляшенко Жанна Миколаївна.

Учасники змагалися у 3 конкурсах : «Візитна картка», інтелектуально-творче завдання, а також демонстрували свої таланти в заключній частині конкурсу «Світ моїх захоплень».

Наші студенти – просто молодці! Кожен з них – яскрава особистість, що змогла достойно проявити себе на сцені. Різноманіття візитівок, креативні ідеї, яскраві художні номери – ось, що чекало наших глядачів та членів журі.

Та все ж, конкурс є конкурс. Перемогу здобула першокурсниця спеціалізації «Бухгалтерський облік» Кочет Лілія. І за традицією конкурсу переможець минулого року, а ним став Сергієнко Євгеній, передав символічну залікову книжку, в якій зберігаються побажання та настанови від переможців за всю історію конкурсу.

Вітаємо Лілію з перемогою!