Свято книги з нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права

Свято книги з нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права відбулося 23-го квітня в нашому коледжі. На свято завітали місцеві поети Вознесенщини Варзарь О.Д. та Волошин Б.М. Презентація книг «Мелодії душі» та «Біла птаха» фактично вилилася в дружню цікаву бесіду з непересічними особистостями.Гості розповіли студентам про свій шлях у літературі, творчі досягнення і плани на майбутнє, читали вірші зі збірки, куди увійшли поезії, написані раніше, і нові.Олексанр Данилович Варзарь починав свій життєвий шлях навчаючись в нашому коледжі.Він презентував свій новий вірш «У сводах колледжа», який написав напередодні. Олександр Данилович багато років працював головним агрономом Вознесенського сільгоспуправління. Багато наших випускників з теплотою згадують ті часи,коли   проходили  виробничу практику в господарствах Вознесенського району.Талановитий аграрій і аналітик,чуйний наставник завжди міг дати слушну пораду та рекомендацію своїм практикантам.

Збірка Бориса Волошина «Біла птаха» пронизана трепетним почуттям,захопленням і звеличуванням, великою повагою до Жінки.Є вірші і про природу,є і про наше місто,про війну і про АТО.  Твори  двох авторів-початківців глибоко ліричні, емоційні, примушують нас задуматись над сенсом свого життя і над своїми вчинками. А  ще – пронизані любов’ю до України та вірою в перемогу і щасливе майбуття. Бібліотекар, викладачі, студенти адресували теплі слова подяки за створення такої збірки, гордості за наших талановитих земляків та побажали більшого розквіту поетичного слова на нашій землі. Збірка, яка нещодавно побачила світ, напрочуд привабливо художньо оформлена, розгорніть її, почитайте. Не пошкодуєте! Тож запрошуємо шанувальників книги до бібліотеки.