Інноваційний кластер «Регіональний інноваційний HUB «RInnoHUB»

04 квітня у Вознесенському коледжі МНАУ  керівником організації  «Інноваційний кластер «Регіональний інноваційний HUB»» був проведений семінар - презентація на тему «Стартап рух: бізнес в Україні та за кордоном».  Інноваційний кластер «Регіональний інноваційний HUB» - це організація кластерного типу, основною ціллю якої є збільшення у регіоні кількості успішних стартап – проектів, які використовують наукомісткі вітчизняні розробки.

Здобувачі вищої освіти коледжу і  просто молоді та енергійні люди отримали вичерпну інформацію про стартап, про можливості для кожного, хто має власну ідею та хоче заробити на ній, про максимальне сприяння створенню та розвитку інноваційних підприємств на базі високотехнологічних, креативних вітчизняних розробок товарів і послуг, що в найближчому часі будуть завойовувати світовий ринок.

Студенти коледжу зацікавилися можливостями, які доступні завдяки стартап – конкурсу від RinnoHUB задля створення та розвитку сучасних прибуткових підприємств.

«Можливостей та пропозицій, які відкриваються для кожного з нас наразі достатньо для того, щоб стати успішним самому та зробити свою країну процвітаючою!
Все залежить тільки від нас самих!», сказав спікер семінару.