Відбувся Обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Софіївські зорі»

27 березня 2019 року  на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів вищих аграрних навчальних закладів України «Софіївські зорі».

Наш коледж представив сильні номери у трьох жанрах художньої самодіяльності і їх усі було відзначено призовими місцями.

• І місце здобули у номінації «Інстументальний ансамбль» (керівник Кока В.В.);
  • ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» - Семенова Вікторія, здобувач вищої освіти 15 групи спеціалізації «Право» (керівник Кока В.В.);
  • ІІ місце у номінації «Найкращий декламатор вірша» здобула Кочет Лілія, здобувач вищої освіти 11 групи спеціалізації «Бухгалтерський облік» (керівник Усікова К.О.).
  • Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших творчих злетів!